Vaše recenze k překládaným seriálům

Zde můžete psát své dojmy k mým překládaným seriálům a podělit se tak o ně s ostatními.


 


 


 

Diskusní téma: Vaše recenze k překládaným seriálům

Cruel City

Datum: 05.01.2014 | Vložil: spring

Pro mne také velké překvapení. K seriálu jsem se dostala jen díky kladným hodnocením a vysokému umístnění na diskuzi v asiankách. Přiznám se, že nyní ho sleduji podruhé a stále narážím na věci, které jsem při prvním přehlédla. Výkon hlavního hrdiny byl odzbrojující, vyjádření emocí v obličeji.. Dokonce mě (na rozdíl od např. City Huntera) ani neštvaly hlavní hrdinky. Ale upřímně - mně nevadil ani jeden představitel. Je opravdu velká škoda, že byl seriál vysílaný na kabelovce, zasloužil by si mega sledovanost a všechna ocenění. A na závěr se musím přidat k ostatním - ach ten konec!!!!! I když mi nemůže srazit maximální hodnocení, tak mě také naštval.

Re: Cruel City

Datum: 05.01.2014 | Vložil: nadya

Jsem velice potěšena tvou recenzi a že tě tak oslovil, že si již dáváš opáčko.
K tomu konci, koho by nenaštval...

Recenze ke Cruel city

Datum: 28.12.2013 | Vložil: Pethushka

Jak už jsem psala, Cruel city pro mě bylo asi největším překvapením tohoto roku, protože jsem od něj nic moc nečekala. Perfektní scénář až do úplného konce, charismatické postavy a úžasná hudba.
Nadi, děkuji, žes mi na tohle dorama posvítila, protože jinak bych ho dost možná přehlédla.

Re: Recenze ke Cruel city

Datum: 28.12.2013 | Vložil: nadya

Není zač. A jsem ráda žes byla nadmíru spokojená. To mě těší převelice.

Cruel City

Datum: 14.12.2013 | Vložil: Zíza

Až mě chytne slina, tak ti napíšu. :-) A kdybych někdy v budoucnu narazila na něco podobného já, tak ti dám vědět. ;-)

Re: Cruel City

Datum: 18.12.2013 | Vložil: nadya

O.K!! Napiš!!

Cruel City

Datum: 14.12.2013 | Vložil: nadya

ZÍZO! Jsem moc ráda, že se ti seriál až tak dostal pod kůži, líbil se ti a že jsi ho tak prožívala.Ano, ano, mě ten poslední díl a zejména závěr také dost naštval.
U toho čtvrtého dílu jsem zírala s otevřenou pusou co se stalo a ten závěr čtvrtého dílu byl úplně bolestný, cítila jsem s ním.
Tento seriál měl od začátku velký potenciál, a hned jak jsem viděla první dva díly, řekla jsem si, že to budu překládat, už jen proto, že to bylo prostě něco jiného.
P.S.Klidně mi můžeš na e-mail napsat své obsáhlejší pocity, budu jen ráda.

Cruel City

Datum: 13.12.2013 | Vložil: Zíza

Budu jen opakovat to, co jsem napsala už jinde: Moc se mi to líbilo. Zamilovala jsem se do tichého hrdiny, který vše svým nádherným způsobem držel uvnitř sebe. Občas bylo těžké sledovat, kdo s kým táhne proti komu, ale o to byl seriál zajímavější. Navíc umřelo dost lidí, až jsem byla překvapená a na konci znechucená (ale to už bych zacházela do spoilerů, každopádně hned 3krát?! Proč?!). Sem tam se vyskytla hluchá místa, ale s ladností srny promíjím, protože hrála pěkná hudba. Sledování bylo vyčerpávající, už dlouho se mi nestalo, že by mi při sledování bušilo srdce až tak bolestně. Mohla bych sem psát další emocionální výžblept, jak mě to ovlivnilo a co jsem kdy při sledování cítila, ale to stejně nikoho nezajímá. Raději se podívejte a prožijte si to. Není to romantika, je to syrové maso a to prostě nezahřeje. 8,5/10 (A to protože hodně srážím za poslední díl, který mě prostě naštval :-D)

Re: Cruel City

Datum: 13.12.2013 | Vložil: Zíza

P.S.: Nemáš něco podobného? :-D

Re: Re: Cruel City

Datum: 14.12.2013 | Vložil: nadya

Marně hledám něco podobného. Snad se někdy něco podobného objeví.
/Zkusila jsem se kouknout na Capital Scandal, ale to je hodně vzdálené./

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek