Vzkazy

Diskusní téma: Vzkazy

Korean Peninsula

Datum: 22.03.2013 | Vložil: Naty

Ahoj Nadyo, tak Korean peninsula zhlédnutá..:-) Vcelku průměrný seriál, na mě moc politický, dokoukala jsem jen díky hercům..:-) Hlavně ten severokorejec Dong-ki je pohledný..:-) No, ale především ti chci poděkovat za skvělé, bezchybné titulky..:-)
Koukám, že první půlka Iris 2 je přeložená..:-) A s RNO se blížíš ke konci, že? Na to se těším..:-)
Tak ať se daří! :-)

Re: Korean Peninsula

Datum: 23.03.2013 | Vložil: nadya

Jojo, mě také ta politika až tak nebrala, ale prostě mám i díly či scénky co mě vzaly za srdce - třeba jak zabili toho tatínka, nebo jak ji ten severokorejský krasavec zachránil - to byla nej scéna kdy jsem na to hleděla s otevřenou pusou, / a potom jak se s ní loučil a ona odešla překročit tu řeku/, ten díl je však celkem nudný, kromě toho co se děje v Severní Koreji, a totéž se mi stalo u dílu 12. Konečně díly se mi líbily. Nej u mě jsou od 6-11,a poslední. To co se dělo v té Severní Koreji mě pak bavilo víc než ta politika. Ti herci jsou tady však sympatičtí. A hlavně ten severokorejec Dong Ki, to je fakt...až jsem se bála jak to s ním dopadne.
Tak snad ses u toho moc nenudila...u mě má místo v srdíčku ...a víc se ti bude líbit třeba Road Number One či Iris2, ano pomaličku už budu finišovat.
Díky moc za názor.

Re: Re: Korean Peninsula

Datum: 23.03.2013 | Vložil: nadya

Ještě teď jsem si poupravovala některé titulky a když jsem nad tím tak dělala, tak celkem tento seriál i tak znázorňuje jakoby současnou situaci co je teď mezi oběma zeměmi, třeba ta scéna co je v seriálu, kdy chtějí zničit Jižní Koreu a má ten severokorejec hromový proslov,a do toho ukazují armádu, až z toho šel mráz po zádech. Nebo třeba jak se na ní dívali, že je z Severní Koreje a lidé to dávali najevo jak jí , tak jemu. To bylo také zajímavé. Aspoň z mého pohledu.

Re: Re: Korean Peninsula

Datum: 24.03.2013 | Vložil: Naty

Určitě tento seriál není k zahození, koneckonců je i hodně zajímavý, a byla jsem překvapená vztahy mezi dvěmi zeměmi.. Je to kruté, a smutné, že obě země jsou stále ve válečném stavu... Také mě více bavilo to co se dělo v Severní Koreji..Něco jsem si z toho i odnesla, to je jasné :-) Pro mě stačí tento seriál vidět jednou, maximálně juknu na youtube na scény co se mi líbily :-)
Nadyo, ať se ti daří v překladu a budu se těšit na RNO a pozdeji i na Iris 2! :-)

RNO a IRIS

Datum: 02.03.2013 | Vložil: Leny

ahojte, som tu nova....vacsinou len citam a nic nekomentujem....Ale nejak mi neda sa minimalne nepodakovat za vsetky skvele titulky...Road number one a taktiez IRIS su uplne skvele serialiky....a s vybornymi titulkami je to radost pozerat:)

Re: RNO a IRIS

Datum: 02.03.2013 | Vložil: nadya

Ahoj!! Ráda vidím někoho nového!!! Vítej.
A moc ti děkuji za pochvalu!! A doufám, že si vybereš z mé nabídky i nějaké další seriály.

Lištička a Iris

Datum: 02.03.2013 | Vložil: Ha Na

Nady, velké díky nejen za další díl Iris, ale i za první dva díly k "Lišce", už se na ně hrozně moc těším. Ten první díl co jsem nahrubo od tebe viděla mě na to hrozně nalákal:) Jinak komentář k Irisu se neobjevil, takže chyba asi nebyla ve velikosti, ale jinde..takže jen co zkouknu pátý díl, všechno sesumíruju a napíšu nový:)

Re: Lištička a Iris

Datum: 02.03.2013 | Vložil: nadya

Ha Na moc se těším na tvé komentáře k Iris2, začíná mě dostávat čím dál víc a šestý je pro mě druhý nejlepší díl po trojce.
Tak jsem zvědavá co na něj pak řekneš.
Jojo a Gumiho jsem ráda, že se líbí.
Je to seriál který chytne na jeden zátah. Aspoň u mě to tak bylo.

RNO11

Datum: 16.02.2013 | Vložil: Pethushka

Děkuji moc za titulky.:) Doufám, že na to nekoukáme s Eunkou samy, protože to by byla škoda.
A Péťa zas tak moc nepomohla. V tomhle případě to pro mě byla spíš odměna.:)

RNO

Datum: 15.02.2013 | Vložil: Eunka

Děkuju za 11 :D To si zase vychutnám! Vidíš jak jsi šikovná... už jsi za půlkou a to platí i pro Péťu za pomoc :D

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek