IRIS 2 - komplet

Datum: 20.05.2013 | Vložil: Pethushka

Mám dokoukáno a přicházím s krátkou recenzí. Hned na začátek musím říct, že i přes všechny nedostatky nejsem zklamaná. Potěšili mě hlavně s vývojem postavy Baek Sana. Stejně jako jsem ho v první sérii nesnášela, tak jsem ho v téhle zbožňovala. I ty vzpomínky na minulost a zápletka s jeho láskou a synem byly podle mě dobrý tah.
Jang Hyuk, jemu můžu vytknout snad jen ten příšerný účes, na který jsem si ale po čase stejně zvykla. První díly bych brala jako takovou rozcvičku; od ztráty paměti mě ale začal bavit. Jak už jsem někde psala, ta jeho kapuce a výraz na tváři působily strašně opravdově. Štvalo mě jen to, že se tvůrci víc nezaměřili na jeho vztah s Lee Da Hae. Myslím, že tam by bylo co vytáhnout.
"Hlavní hrdinka" sama o sobě ztratila šťávu někdy po 6. epizodě. Do té doby to s ní vypadalo fakt slibně. Pak místo ní zářily už jen ostatní herečky.
Co se týká zbytku NSS, pár docela zajímavých charakterů tam bylo, většina mi ale přišla nic moc. Ti od IRIS a ze Severu byli prostě zajímavější, pestřejší.
A teď dost kritiky, jinak mi nikdo neuvěří, že se mi to moc líbilo.:)
Akční scény mě uspokojily, jelikož nejsem divák, který by hledal chyby, které na první pohled nevidí. Skútry se mi líbily a dokonce mi tam i hezky sedly.
U konce jsem si pobrečela, a to hned čtyřikrát. Jen to setkání sestřiček jsem čekala velkolepější.
Nejsem snílek, proto na IRIS 3 nevěřím, ale druhou sérii hodnotím jako celek kladně.
Ještě jednou děkuji za překlad.:)

Přidat nový příspěvek