2Ha Na

Datum: 26.04.2013 | Vložil: ainny

Přesně tak. To že nepřežije bylo jasné už nějakou dobu. Ale způsob jakým to udělali mě k slzám nedohnal. Kdyby jo, tak by to byly slzy vzteku.
Prostě IRIS 2 je pro mě osobně zklamáním. Těch prvních 10 dílů bylo super, nevadily mi ani ty první dva, ale druhá polovina šla do kytek. Těch faktorů je tam víc. Pro mě je jedním z těch hlavních fakt, co provedli s ústřední trojicí. Anděl ahjussi byl celkem v pohodě, ale Da-hae a Doo-joona totálně zazdili! To je další věc, kterou nemůžu rozdýchat.
Neříkám, že by se mi nelíbilo v té druhé půlce nic. Ale po celkovém dojmu mi zůstala nějaká "pachuť".

U mě pochopitelně v TBDAW hraje roli i ten žampión, ale kdyby tam byl jenom on a děj stál za kulový, tak by to nezachránil. Já se budu opakovat, ale tam byl i Mao. A do toho jsem byla blázen hned jak se objevil. Ten chlap má pro mě obrovský charisma. Žádný extra krasavec, záporák a prostě v sobě něco má. Viděla jsem ho s Shin Min-a v My Mighty Princess, kde hrál jejího tátu a působil na mě úplně stejně.

Nady, omlouvám se za OT, ale znáš to - jak jde o srdcovku, tak se člověk rozjede, ani neví jak. :^)

Přidat nový příspěvek