Re: IRIS

Datum: 20.01.2013 | Vložil: nadya

Tak to jsem ráda, že se u toho dobře bavila!!!No vidíš a mě ta druhá půlka chytla o trošičku víc, ale poslední dva bych vynechala.Ten konec , to mi povídej, já se usmívám, jo pohodička a pak "Bum" a už se hrnuly slzy, nechápavý výraz a do toho ta písnička, a pak mě naštvali tím, že tu písničku tak necitlivě ukončili!!! Jak asi se z toho hned vzpamatovat!!!

Korean Peninsula - seriál je to pěkný, který mě chytl až od toho třetího dílu, pak bylo i pár dílů, kdy jsem se nedokázala odrthnout, po 10 dílu je tam přeci jen dost politiky, ale dá se to přežít. To co se děje v Severní Koreji je zajímavější. Ale i tak ten seriál miluji, je to něco jiného.
Jsem si jistá, že si toho severokorejského mlaďocha zamiluješ - viz fotogalerie. /už tam mám i nové fotky k dalším serialům/.

Co teď sleduju -The Great Seer : což překládám, finišuji s Midas, a teď jsem se začala dívat na King of baking, před několika dny jsem skončila s Swallow the sun /tam mě naštvali tím koncem....../, a ještě se dívám na The Horse Doctor.

Přidat nový příspěvek